Megint MEGINT!

Énekes és néptáncos diákjaink február 27-28-án Budapesten VI. alkalommal megrendezett Magyarországi Evangélikus Gimnáziumok Népművészeti Találkozóján, a  MEGiNT-en vettek részt. A közreműködő tanulók méltóképpen képviselték iskolánkat. Köszönjük és ezúton is gratulálunk a színvonalas szereplésükhöz.

A MEGiNT-en közreműködő diákok névsora:

Táncosok:

11.A    Cseszkó Elvira, Krizonits Vivien

9.B      Kerekes Gréta, Major Dóra, Vámos Vivien, Vincze Kitti

Énekesek:

9.B      Lukácsi Dorina

9.C      Kemény Dániel

12.B    Kalmár Evelin

Roskó Krisztina

12.A    Dedics Ágota

Kategória: Ilyen volt! | A közvetlen link.

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>