Ez a Te sulid!

Válasszátok azt az iskolát, amelyben megtaláljátok önmagatokat. Talán az “Eötvös” a Te sulid!
A nyolcadik osztályosoknak lassan választaniuk kell, hogy melyik középiskola legyen életük közelgő négy évének színtere.


Ebben  a választásban segített iskolánk is, a hagyományt követő nyitott kapuk napjával, ahol a leendő diákjaink megismerhették az iskolát. A játékos délutánon az érdeklődők információt hallhattak az intézményről, megismerhették a leendő osztályfőnököket és találkozhattak a különböző tantárgyak szakos tanáraival, akik játékos feladatokkal és vetélkedőkkel készültek.

A több tucat érdeklődőből, remélhetőleg sokan iskolánkat fogják választani, ahol minden bizonnyal megtalálják önmagukat.

Kategória: Ilyen volt! | A közvetlen link.

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>