Röpi suli – szakmai továbbképzés

Iskolánk, az Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium megalakulásának 20 éves évfordulóját ünnepli. A gazdag programsorozatból nem maradhat el a sport sem. Iskolánk egyik legeredményesebb sportja a röplabda. Örvendetes, hogy Sopronban és a környék iskoláiban egyre többen kezdtek el röplabdázni. A szakmai munka eredményesebbé tétele érdekében a Magyar Röplabda Szövetség támogatásával a szombathelyi SI közreműködésével, 2016. október 26-án gyakorlati bemutatót tartottunk testnevelő kollégák részére. Magyar Röplabda Szövetség a résztvevő iskoláknak szakmai és applikációs anyagokat biztosított, azonkívül iskolánkat 5 db röplabdával ajándékozta meg. A gyakorlati foglalkozásokat Bedőcs Gergő szombathelyi utánpótlás szakág vezető tartotta. Köszönjük Szittner Lajos tanár úrnak a szervezést valamint a röplabda csapatunk aktív közreműködését.

Kategória: Sport | A közvetlen link.

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>